ORKİDE YAĞ FABRİKASI ONLİNE BAŞVURU

VİZYON&MİSYON

Küçükbay A.Ş. çeyrek asıra imzasını atan bir kurum olarak, sağlık ve lezzeti benimsemiş tüm mutfaklara ulaştırdığı kaliteli hizmetin gururunu, Orkide adı ile taşımaktadır.

Temel felsefesi müşteri menuniyeti olan Küçükbay A.Ş.; doğanın el değmemiş lezzetini, sağlıkla ve titizlikle işleyerek, bu titizliği üretimin ilk aşamasından başlayıp müşterisi ile buluşturuncaya dek sürdürmektedir.

İşte bu sebeple de tüketicisi ile arasındaki koşulsuz güven bağının mutluluğunu yaşamaktadır.

Üretime başladığı ilk günden itibaren tüketicisinin güvenine layık olmayı başaran Küçükbay A.Ş., üretici konumunda olmanın verdiği sorumluluğu, tüketicisine ulaştırdığı tüm ürünlerin; sağlıklı, leziz, nitelikli ve özenli olmasıyla kanıtlamaktadır.

Vizyonumuz; Orkide markasını ulusal ve dünya markası yapmak.

Misyonumuz; Kaliteyi ucuza üretmek ve müşterilerimizin beğenisine sunmak.

Politikamız ise; Teknolojimizi son derece gelişen dünya standartlarına uygun olarak, devamlı geliştirerek, etkili çalışıp, müşteri memnuniyetini koşulsuz ön planda tutarak, sunduğumuz ürün ve hizmetlerle de daima en yenilikçi, en hızlı, bilhassa en güvenilir olmaktır.

Küçükbay A.Ş., sıvı yağ ve margarin sektöründe yenilikçi ve girişimci ruhu ile müşterilerine en sağlıklı ve en kaliteli ürünleri sunmayı uzun yıllardan bu yana ilke edinmeyi hedeflemiştir.

Online kariyer başvurunuz için aşağıdaki linki tıklayınız.

http://www.orkide.com.tr/orkide.php?mode=kariyerYorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !