ÜLKER GIDA A.Ş ONLİNE BAŞVURU


Ülker’de Kariyeriniz


Çalışanlarımıza başarılı bir kariyere sahip olmaları için, Ülker Grubu olarak onlara fırsat ve tecrübe sağlarız.

Bize göre çalışanların yetenek, başarı, performans ve potansiyelleri kariyerlerine yansımaktadır. Dolayısıyla çalışanlarımızın gösterdikleri gelişim çabaları, İnsan Kaynaklarının desteği ve yönlendirmesiyle kendileri için kariyer fırsatına dönüştürülmektedir. Böylece, çalışan ve Ülker için en iyisini yapmaya çalışmaktayız.

İnsan Kaynağının Gelişimi
"En büyük sermayemiz, çalışanlarımızdır…"
En önemli varlığımız olan çalışanlarımızın sadece iş hedefleri ve şirketin rekabet gücü için değil, kendi mutlulukları için de; gelişimlerini sağlamak ve desteklemek önceliğimizdir.

Eğitim ve Gelişim programlarımızla, çalışanlarımızı yaptıkları işte en iyi olmaları, Ülker’i ve kendilerini geleceğe hazırlamaları için destekleriz. Ülker’deki gelişim olanakları arasında uzmanlık programları, yöneticilik eğitimleri, yurtiçi ve yurtdışı   konferanslar, kişisel ve mesleki gelişim programları yer almaktadır.

Performans Yönetimi
Ülker’de çalışanların başarı ve potansiyellerini ödüllendirmek ve gelişim alanlarını belirlemek için Performans Yönetim Sistemi kullanılmaktadır.

Performans Yönetim Sistemimiz, her bir çalışanın Ülker Grubu’nun vizyonuna sağladığı katkıyı ve sahip olduğu yetkinlikleri geliştirmeyi hedefler.


Aşağıdaki linke tıklayıp daha iyi bilgi sahibi olabilir ve online başvuru yapabilirsiniz.

http://www.ulkerkariyer.com/ulkerde_kariyer.aspx

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !